Author : All posts by miroadmin

15

Srp

LIGISTA PAWEL WIESIOLEK TŘINÁCTÝ NA ME V BERLÍNĚ

Na evropském šampionátu nebyla ústecká atletika bez zastoupení. Pawel Wiesiolek reprezentoval Polsko na mistrovství Evropy v Berlíně. Měsíc po ligovém kole v Mladé Boleslavi vyměnil ústecký oranžový dres za národní červenobílý polský. Po pomalejším začátku se v desetiboji rozjel až Celý článek

07

Srp

VETERÁN PANOCHA STŘÍBRNÝ NA MČR V PĚTIBOJI

Václav Panocha přidal další medaili do sbírky úspěchů. Na mistrovství ČR ve vrhačském pětiboji skončil druhý v kategorii nad 60 let. Nejvíce se mu dařilo v hodu kladivem,kde znovu posunul český rekord kategorie M85. Závod v Kolíně byl otevřený i Celý článek

06

Srp

LETNÍ ATLETICKÉ SOUSTŘEDĚNÍ KLÍNY 2018

Skupina trenérů Vachuty, Brabcové a Poce vyrazila letos na soustředění do Krušných hor. V areálu na Klínech jsme našli příznivé podmínky pro letní sportování a únik do vyšší nadmořské výšky před rekordními teplotami. Děti a mládežníci aktivně sportovali nejen v Celý článek

06

Srp

LETNÍ ATLETICKÉ SOUSTŘEDĚNÍ HARRACHOV 2018

Poslední červencový týden vyrazily dvě trenérky a 18 atletů na soustředění do horského terénu v Krkonoších. Ubytování a strava byly již tradičně v osvědčeném Hotýlku U hraběte Harracha v Harrachově. Příjemné prostředí, výborné jídlo, parádní terény a ideální počasí na Celý článek

29

Čvc

SENZACE NA KLADNĚ. Z MISTROVSTVÍ ČR VEZEME DVA BRONZY

Senzační úspěch našich atletů na Kladně, z mistrovství ČR dospělých máme první medaile. Matěj Ščerba se výborně zkoncentroval na tyčkařský závod a výkonem 5,06 metru získal bronzovou medaili za dvojicí skokanů Dukly Praha Kudlička a Bárta. Nakonec nebyl daleko ani Celý článek

10

Čvc

AMERIČAN HILL VÍTĚZEM 14. GRAND PRIX ÚSTÍ NAD LABEM

Američan Darrel Hill vyhrál 14. ročník Grand Prix Ústí ve vrhu koulí parádním výkonem 21,45 metru. Přes jednadvacet metrů se dostal také Konrad Bukowiecki z Polska. Tomáš Staněk bral třetí místo, když odrazil útok světového šampiona Ryana Whitinga. Výkon vítězného Celý článek