Author : All posts by miroadmin

11

Úno

PŘES DVACET MEDAILÍ Z KRAJSKÉHO PŘEBORU ŽACTVA V JABLONCI

Celkem 21 medailí přivezli atleti z krajského přeboru mladšího a staršího žactva z Jablonce nad Nisou. To je o jeden kov méně než v loňské sezóně, přesto zaslouží všichni účastníci velkou pochvalu. O šest zlatých medailí se postarali Adéla Nemejtová Celý článek

10

Úno

MATĚJ ŠČERBA ŠOKOVAL LIMITEM NA ME DO GLASGOW

Matěj Ščerba (AC Ústí nad Labem) šokoval v Praze na Strahově dalším zlepšením. Na Pražské tyčce porazil všechny favority, vylepšil krajský rekord na 5,55 metru a splnil limit na halové mistrovství Evropy v Glasgow. Ve Skotsku tak může narazit na světové tyčkařské hvězdy Celý článek

28

Led

ŠEST KRAJSKÝCH TITULŮ ZE STRAHOVA. ŠČERBA PŘEKONAL REKORD

Rekordních šest zlatých medailí přivezli atleti z krajského přeboru mužů a žen v Praze na Strahově. Kristýna Kopečná vyhrála skok daleký i překážkový závod. Matěj Ščerba vylepšil rekord přeborů ve skoku o tyči na 5,10 metru. Jakub Janda skočil do Celý článek

22

Led

HORÁK TŘETÍ NA MISTROVSTVÍ SASKA, ŠČERBA V JABLONCI ČTVRTÝ

Máme za sebou víkend plný atletiky. Pětice atletů se zúčastnila mistrovství Saska v Chemnitz. Lukáš Horák překonal 1,90 metru a získal bronzovou medaili. Vratislav Bejček se potkal v sektoru s mistrem světa Davidem Storlem. posledním pokusem vydřel 13,44 metru a Celý článek

13

Led

ŠČERBA SBÍRÁ V ÚVODU SEZÓNY MEDAILE A SKALPY SVĚTOVÝCH HVĚZD

Matěj Ščerba zažívá snový úvod sezóny. Nejprve na akademickém mistrovství republiky v Praze na Strahově vyhrál tyčku i dálku. V obou případech si vylepšil halový osobní rekord. Ve skoku dalekém se přiblížil na deset centimetrů krajskému rekordu Jaroslava Caldy z Celý článek

09

Led

ŠEST MEDAILÍ A OSOBNÍ REKORDY Z MÍTINKU V NĚMECKÉM CHEMNITZ

V německém Chemnitz odstartovala halová sezóna 2019. Karolína Běloubková vyhrála skok daleký kategorie W14 výkonem 5,07 metru. Na šedesátce porazila v těsném souboji  Adélu Nemejtovou. Z medaile se radovali také Veronika Brabcová na 800 metrů, Ondřej Helebrant na 60 metrů nebo Nikola Suchá na 400 Celý článek