ELÉVOVÉ STANĚK A FIŠEROVÁ VYHRÁLI V BÍLINĚ NA KYSELCE

Běh Kyselkou přilákal do Bíliny rekordní účast běžců. Nejvíce se dařilo našim nejmladším elévům. Natálka Fišerová vyčnívala nad soupeřkami již na startu a na trati dlouhé 526 metrů si doběhla pro vítězství. Senzační výkon předvedl při svém prvním startu osmiletý Karel Staněk, když vypálil od startu na první místo a nikoho již před sebe nepustil.

Třetí místa pak vybojovali dorostenec Martin Fišer, starší žák Martin Kmoníček a mladší žákyně Bibi Kaplanová.  Do desítky se vešli ještě pátý elév Adam Císař,sedmá elévka Lada Císařová, sedmá žákyně Klára Jungwirthová, osmá elévka Lenka Konopová, osmý Jan Novotný, osmý dorostenec Samuel Camara, desátá Nela Balínová. Celkem jsme měli na startu rekordních 38 běžců. Pro všechny to byla výborná příprava před startem soutěží na dráze.