DVACET ATLETŮ SE ZÚČASTNILO SOUSTŘEDĚNÍ V HARRACHOVĚ

DVACET ATLETŮ SE ZÚČASTNILO SOUSTŘEDĚNÍ V HARRACHOVĚ

DVACET ATLETŮ SE ZÚČASTNILO SOUSTŘEDĚNÍ V HARRACHOVĚ

Skupinka dvaceti atletů našeho oddílu se poslední týden v červenci 2017 zúčastnila tradičního soustředění v horském terénu Krkonoš.

Ubytování s plnou penzí bylo jako každoročně v osvědčeném Hotýlku U hraběte Harracha v Harrachově. Příjemné prostředí a lidé, výborné jídlo, kvalitní terény a ideální počasí na trénování, bylo zárukou zdárného průběhu týdenní akce. Letos jsme zkusili na soustředění vzít i mladší děti z ročníku 2006. Skupinka tří chlapců a tří dívek obstála na výbornou, tréninky zvládala v tempu, bez úrazu a bez reptání stejně jako skupina již ostřílených „kozáků“, kteří se účastnili soustředění poněkolikáté. Náročné tréninky se zvládali i díky relaxaci ve vířivce a v bazénu přímo v hotýlku. Bonusem byly letos borůvky a množství hub, které ocenili hlavně trenérky. Při odpočinkovém odpoledni jsme vyrazili na bobovou dráhu a na tříkolky.

Poslední den soustředění všichni absolvovali výběh sjezdovky na Čerťák.

Dvoufázové tréninky jsme zvládli na jedničku a věříme, že se dostaví i odpovídající výsledky na závodech ve druhé části roku, kdy máme před sebou ještě poslední kolo krajských soutěží družstev.

Autor Simona Gunarová