USPOŘÁDALI JSME ŠKOLENÍ TRENÉRŮ ŽACTVA

USPOŘÁDALI JSME ŠKOLENÍ TRENÉRŮ ŽACTVA

USPOŘÁDALI JSME ŠKOLENÍ TRENÉRŮ ŽACTVA

Stejně jako v loňském roce jsme uspořádali školení trenérů žactva. Celkem se přihlásilo 24 adeptů trenérského řemesla. Mezi nimi prošla školením také trojice našich nových trenérek. Vítáme tak v klubu Gabrielu Běloubkovou, Pavlínu Pyšnou a nejmladší trenérku našeho klubu Marcelu Butalovou. Školení se zúčastnili atleti z Bíliny, Děčína, Chomutova nebo Krupky, ale také ze vzdálenějších míst jako z Turnova, Staré Boleslavi, Neratovic, Líbeznic nebo Českého Brodu.

Školení se ujali zkušení trenéři Rudolf Mastík (dlouho působil v Ústí, začínal u něj nejlepší český koulař Tomáš Staněk), Ladislav Valter (vedoucí atletiky na katedře tělesné výchovy ústecké univerzity), Simona Gunarová (trenérka našeho klubu), Miroslav Pavlík (výškařský trenér z Lovosic) a Miroslav Vachuta (předseda našeho klubu). VŠEM NOVÝM TRENÉRŮM BLAHOPŘEJEME!