LETNÍ ATLETICKÉ SOUSTŘEDĚNÍ HARRACHOV 2018

LETNÍ ATLETICKÉ SOUSTŘEDĚNÍ HARRACHOV 2018

LETNÍ ATLETICKÉ SOUSTŘEDĚNÍ HARRACHOV 2018

Poslední červencový týden vyrazily dvě trenérky a 18 atletů na soustředění do horského terénu v Krkonoších. Ubytování a strava byly již tradičně v osvědčeném Hotýlku U hraběte Harracha v Harrachově. Příjemné prostředí, výborné jídlo, parádní terény a ideální počasí na trénování, bylo zárukou zdárného průběhu týdenní akce.

Relaxace probíhala přímo v hotýlku v bazénu s vířivkou a v ledovém potůčku, kde jsme chladili „bolístky“. Mladí atleti obstáli na výbornou, tréninky a testování zvládli v tempu a bez úrazu. Novinkou letošní akce byl výlet na koloběžkách na horskou chatu Dvoračky, kde si aktéři vychutnali výborný zmrzlinový pohár financovaný Vaškem Čermákem, který tak odčinil trochu „zakufrování“ cestou tam. Podle Káji to byl nejtvrdší trénink na soustředění. Šest km stále do kopce z Rýžoviště se „zátěží – tlačení koloběžky“, bylo pěkně velké sousto!!!

Poslední den soustředění opětovně zvládli všichni výběh – výstup po sjezdovce na Čerťák. Naplánovaný trénink byl splněn a těšíme se, že se dostaví i odpovídající výsledky na závodech ve druhé polovině roku, kdy máme před sebou ještě pár závodů.

Simona Gunarová