TERMÍNOVÁ LISTINA 2017

TERMÍNOVÁ LISTINA 2017

Seznam závodů budeme průběžně doplňovat


DUBEN 2017

28.4. Memoriál Ferdy Honče a zahajovací závody na dráze Děčín

29.4. Zahajovací závody na dráze Bílina

30.4. Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 km České Budějovice


KVĚTEN 2017

1.5. Májové závody Ústí nad Labem

3.5. První kolo KPD Ústeckého kraje mladšího žactva Děčín

4.5. První kolo KPD Ústeckého kraje dorostu a st. žactva Děčín

6.5. Bílinské víceboje open Bílina

6.5. KP Ústeckého kraje ve vícebojích mladšího žactva Bílina

7.5. KP Ústeckého kraje ve vícebojích elévů Bílina

7.5. Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen Praha

10.5. Pohár rozhlasu okresu Ústí n.L. mladší žactvo Ústí n.L.

11 5. Pohár rozhlasu okresu Ústí n.L. starší žactvo Ústí n.L.

13.5. První kolo I. ligy mužů a žen Hradec Králové

13.5. Deset km chůze pro 2. kolo I. ligy mužů Milovice

20.5. KP Ústeckého kraje dorostu a staršího žactva Bílina

21.5. Velké ceny měst Litvínova a Meziboří Meziboří

23.5. Krajské finále Poháru rozhlasu (Provod) Ústí nad Labem

25.5. Druhé kolo KPD Ústeckého kraje mladšího žactva Bílina

27.5. Veřejné závody AC Ústí nad Labem 


ČERVEN 2017

 

3.6. Druhé kolo I. ligy mužů a žen Nové Město nad Metují

5.6. Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila Praha

6.6. Třetí kolo KPD Ústeckého kraje mladšího žactva Chomutov

8.6. Druhé kolo KPD Ústeckého kraje dorostu a staršího žactva Chomutov

10.-11.6. Mistrovství ČR mužů a žen na dráze Třinec

17.6. KP Ústeckého kraje mladšího žactva a elévů Bílina

18.6. KP Ústeckého kraje mužů a žen Děčín

24.-25.6. MČR juniorů a dorostu na dráze Jablonec nad Nisou

24.-29.6. Letní olympiáda dětí a mládeže Brno

25.6. Deset km chůze pro soutěže družstev Zeleneč

28.6. Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava Ostrava


ČERVENEC 2017

1.7. Třetí kolo I. ligy mužů Kolín

11.7. Grand Prix Ústí nad Labem 


SRPEN 2017

První liga družstev mužů 4. kolo Jablonec nad Nisou

Mistrovství ČR do 22 let Praha


ZÁŘÍ 2017

7.9. Krajský přebor družstev staršího žactva a dorostu 3. kolo Meziboří

9.9. Baráž o postup do extraligy mužů Opava

12.9. Krajský přebor družstev mladšího žactva 4. kolo Bílina

20.9. Vrhačské závody Ústí nad Labem

21.9. Středoškolský atletický pohár Ústí nad Labem

24.9. Mistrovství ČR v silničním běhu Běchovice Praha

30.9. Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva Bílina


ŘÍJEN 2017

8.10. Ústecký kros Ústí nad Labem

14.10. Máchův běh Litoměřice

18.10. Běhu UJEPu Ústí nad Labem


LISTOPAD 2017

5.11. Běh kolem Doubravky Teplice

12.11. Žandovská desítka Žandov

19.11. Crosslauf Freital

24.11. Halový čtyřboj mládeže Dresden

25.11. Mistrovství ČR v přespolním běhu Dlouhoňovice

28.11. Sprintabend Dresden


PROSINEC 2017

3.12. Mikulášský běh Dresden

16.12. Jahresabschlussprotfest Dresden

prp5

OLYMPUS DIGITAL CAMERA