MEMORIÁL LUDVÍKA DAŇKA V TURNOVĚ. KOULAŘ BEJČEK PÁTÝ

Trojice našich atletů se zúčastnila mezinárodního mítinku Memoriál Ludvíka Daňka v Turnově. Koulař Vratislav Bejček se dostává po zranění do formy. Za vítězným Slovákem Šulou skončil pátý výkonem 16,40 metru. Lucie Vlachová doběhla sedmá na trati 800 metrů za 2:16,44. Závodu dominovaly Anna Šimková a Diana Mezulianiková. Ivana Štěrbová doběla šestá na dvoustovce, když běžela v nevýhodné první dráze za 27,19 vteřiny. Vyhrála česká reprezenzantka Helena Jiranová. V Turnově se předvedly i hvězdy světové atletiky, mistr světa v hodu diskem Kristian Čeh, vicemistr světa na 800 metrů Amel Tuka nebo čerstvá bronzová medailistka z OH v Paříži Nikola Ogrodníková.

V Turnově se loučil s kariérou vícebojař Adam Sebastian Helcelet, ve vrhu koulí předvedl pěkný výkon 15,47 metru.