DVA BRONZOVÉ ÚSPĚCHY NA MČR JUNIORŮ A DOROSTU V OSTRAVĚ

Mladí atleti našeho klubu znovu nezklamali. Z mistrovství ČR juniorů a dorostu v Ostravě přivezli dvě bronzové medaile, dvě pátá a dvě sedmá místa. Karolína Běloubková doběhla třetí na trati 400 metrů juniorek v novém osobním maximu 55,56 vteřiny. Natálie Fišerová znovu vylepšila krajský rekord v hodu diskem juniorek na 45,60 metru a radovala se z bronzové medaile. K tomu přidala páté místo ve vrhu koulí. Štafeta juniorek Běloubková, Šulíková, Štěrbová a Vlachová doběhla pátá v novém krajském rekordu 3:52,41. Dan Žárský skončil sedmý v trojskoku juniorů v osobáku 13,51 metru. Na stejné pozici doběhla také Lucie Vlachová na patnáctistovce. Ivana Štěrbová byla devátá ve skoku vysokém za 1,63 metru. Kateřina Šulíková si na osmistovce třináctým místem a časem 2:20,74 vylepšila osobní maxima. Tomáš Řízek bral po takticky běženém závodě celkové sedmnácté místo na osmistovce dorostenců.